Na stadionie INEA Stadion miał miejsce mecz Lech Poznan kontra Górnik Łęczna - 3-0

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Lech Poznan a Górnik Łęczna zakończyła się 3-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-0.

W dniu 2022-04-20 16:00 na obiekcie sportowym INEA Stadion odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 31 pomiędzy Lech Poznan a Górnik Łęczna.

Gole strzelali: João Amaral 4' 1-0 Joel Pereira J. Karlström 26' 2-0 M. Ishak M. Ishak 44' 3-0 João Amaral

Żółte kartki Lech Poznan: Adriel D'Avila Ba Loua 32' Jesper Karlström 68' Michał Skóraś 77'

Żółte kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Lech Poznan:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Główny arbiter spotkania to Sebastian Krasny, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Lech Poznan stawi czoła Raków Częstochowa, następne spotkania z drużynami Piast Gliwice oraz Warta Poznań a Górnik Łęczna z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Gornik Zabrze oraz Jagiellonia.

Wielu kibiców z zaangażowaniem śledzi poczynania w lidze Ekstraklasa. Utalentowane futbolowe zespoły z ligi oraz piłkarze tacy jak Adriel D'Avila Ba Loua nierzadko zapewniły wspaniałym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Potyczki pomiędzy drużynami ligowymi bywają zagorzałe, nie często okazuje się definitywnie, że widowiska nas nudzą. Obserwujemy zapadające w pamięć asysty i gole, brutalne faule zakończone bardzo często żółtym kartonikiem, które zapewniają smaczku całemu wydarzeniu. Dlatego też warto śledzić spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Lech Poznan oraz Górnik Łęczna z ligi Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak INEA Stadion.