Na stadionie Stadion MOSiR ul. Narutowicza dnia 2021-10-22 16:00 odbyło się spotkanie między Radomiak Radom oraz Górnik Łęczna: wynik 3-1

Radomiak Radom kontra Górnik Łęczna, wynik 3-1.

Pierwsza część spotkania między Radomiak Radom i Górnik Łęczna zakończyła się wynikiem 2-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-1.

W dniu 2021-10-22 16:00 na obiekcie sportowym Stadion MOSiR ul. Narutowicza odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 12 pomiędzy Radomiak Radom a Górnik Łęczna.

Gole strzelali: K. Angielski 25' 1-0 Filipe Nascimento Maurides 37' 2-0 Leândro Luís Machado 61' 3-0 D. Gąska 82' 3-1 B. Rymaniak

Żółte kartki Radomiak Radom:

Żółte kartki Górnik Łęczna: Sergiy Krykun 58' Bartosz Śpiączka 76'

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Sędzią głównym tego spotkania był Lukasz Kuzma, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Radomiak Radom zmierzy się już z Cracovia Krakow, następne spotkania z drużynami Gornik Zabrze oraz Zaglebie Lubin a Górnik Łęczna podejmie Raków Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Miedz Legnica oraz Lech Poznan.

W dzisiejszych czasach liczni kibice śledzą pasjonujące starcia, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Liczące się zespoły piłkarskie oraz piłkarze jak Sergiy Krykun nieraz zapewniły wyborowym entuzjastom piłki nożnej wrażenia sięgające zenitu. Często trafiamy na bezlitosne faule zakończone pokazaniem czerwonego kartonika, niezwykłe asysty oraz bramki, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Zmagania między zawodnikami ligowymi bywają zagorzałe, nie często bywa, iż spotkania przynudzają. Zachęcamy każdego kibica, aby przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz oglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi Ekstraklasa. Udział takich zespołów jak Radomiak Radom i Górnik Łęczna z ligi Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Stadion MOSiR ul. Narutowicza.