Mecz Górnik Łęczna kontra Piast Gliwice na obiekcie Stadion Górnik dnia 2021-10-16 10:30: 1-1

Górnik Łęczna kontra Piast Gliwice, wynik końcowy 1-1.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Górnik Łęczna oraz Piast Gliwice zakończyła się 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2021-10-16 10:30 na stadionie Stadion Górnik rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 11. Zmierzyły się Górnik Łęczna oraz Piast Gliwice.

Gole strzelali: P. Sokołowski 3' 0-1 Alberto Toril B. Śpiączka 45' 1-1 Leândro

Żółte kartki Górnik Łęczna: Kamil Pajnowski 8' Tomasz Midzierski 13' Tomasz Tymosiak 67'

Żółte kartki Piast Gliwice: Alberto Toril Domingo 26' Dominik Steczyk 82'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Kos, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Górnik Łęczna zmierzy się już z Radomiak Radom, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica oraz Raków Częstochowa a Piast Gliwice z Legia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Jagiellonia.

Coraz częściej mnóstwo kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi bardzo interesujące potyczki ligi Ekstraklasa. Fascynujące drużyny futbolowe z ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. Kamil Pajnowski Alberto Toril Domingo wielokrotnie zaserwowały wyborowym sympatykom mnóstwo wrażeń. Interesujące potyczki pomiędzy zawodnikami są zajadłe, bardzo rzadko okazuje się koniec końców, że mecze męczą. Systematycznie obserwujemy nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się żółtym kartonikiem, książkowe asysty czy bramki, które zapewniają wspaniałe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Z tego względu warto śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz przeglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi Ekstraklasa. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Górnik Łęczna oraz Piast Gliwice z ligi Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Górnik.