Na stadionie Stadion ul. Loretańska miało miejsce spotkanie SKRA Częstochowa vs Górnik Łęczna zakończone wynikiem 0-1

SKRA Częstochowa vs Górnik Łęczna 0-1.

Po pierwszej połowie spotkania między SKRA Częstochowa oraz Górnik Łęczna wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

W dniu 2023-05-12 16:00 na obiekcie sportowym Stadion ul. Loretańska rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 31 pomiędzy SKRA Częstochowa a Górnik Łęczna.

Gole strzelali: Jonathan de Amo 90' 0-1

Żółte kartki SKRA Częstochowa: S. Szymanski 41' R. Golebiowski 69'

Żółte kartki Górnik Łęczna: K. Podlinski 40' M. Kozak 51'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Główny arbiter meczu to S. Jarzebak. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna SKRA Częstochowa zmierzy się już z Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice oraz Stal Rzeszów. Kolejno natomiast Górnik Łęczna z Zaglebie Sosnowiec. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów oraz Wisla Krakow.

W dobie dzisiejszych czasów liczni kibice z dużym entuzjazmem śledzą potyczki, które mają miejsce w lidze I Liga. Uzdolnione piłkarskie drużyny oraz zawodnicy tacy jak S. Szymanski K. Podlinski często zapewniły fantastycznym fanom mnóstwo zapierających dech w piersiach emocji. Walki między piłkarzami są bardzo zaciekłe, rzadko zdarza się, iż widowiska nudzą. Wielokrotnie natrafiamy na nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, spektakularne asysty oraz sytuacje podbramkowe, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Z tego względu warto przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich, śledzić widowiska piłkarskie lubianej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. SKRA Częstochowa oraz Górnik Łęczna oraz ich udział w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion ul. Loretańska.