Back to Top

Górnik Łęczna - Znicz Pruszków, wynik końcowy 1-1

Spotkanie Górnik Łęczna kontra Znicz Pruszków, wynik końcowy 1-1

Wczoraj, 17 marca 2024 roku, na Bogdanka Arena odbył się emocjonujący mecz piłkarski pomiędzy drużynami Górnik Łęczna i Znicz Pruszków. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1, przy prowadzeniu 1-0 dla Górnika Łęczna na przerwę. Mecz ten miał miejsce w ramach 24. kolejki I ligi, o godzinie 14:00.

Mecz Wisla Plock - Górnik Łęczna, wynik 2-1

Spotkanie Wisla Plock - Górnik Łęczna zakończone wynikiem 2-1 dnia 2024-03-11 17:00 na stadionie Orlen Stadion

W minioną sobotę, 11 marca 2024 roku, na Orlen Stadionie odbył się zacięty pojedynek pomiędzy Wisłą Płock a Górnikiem Łęczna w ramach 23. kolejki I ligi. Mecz obfitował w emocje i nieoczekiwane zwroty akcji, a ostatecznie to gospodarze wygrali 2-1 po bramkach zdobytych w drugiej połowie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jakie wydarzenia miały miejsce na boisku tego dnia.

Chrobry Głogów kontra Górnik Łęczna zakończony wynikiem 0-1

Chrobry Głogów - Górnik Łęczna, wynik meczu - 0-1

W ostatniej kolejce I ligi doszło do starcia pomiędzy drużynami Chrobry Głogów a Górnik Łęczna. Spotkanie odbyło się siedem dni temu, dnia 26 lutego o godzinie 17:00 na Stadionie GOS. Ostatecznie to goście z Łęcznej cieszyli się z zwycięstwa, pokonując gospodarzy 1-0. Ten rezultat okazał się być decydujący już na przerwie, gdy Górnik objął prowadzenie, którego nie oddał do końca meczu.

Górnik Łęczna vs Motor Lublin, wynik końcowy 1-1

Dnia 2024-03-03 11:40 na obiekcie Bogdanka Arena odbyło się spotkanie między Górnik Łęczna i Motor Lublin: wynik końcowy 1-1

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Górnik Łęczna i Motor Lublin zakończył się remisem 1-1. Spotkanie to odbyło się w ramach 22. kolejki I ligi na Bogdanka Arena. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Motoru Lublin 1-0, ale ostatecznie obie drużyny podzieliły się punktami. Mecz miał miejsce 3 marca 2024 roku o godzinie 11:40. Warto zauważyć, że relację tę piszemy w dniu 4 marca 2024 roku o godzinie 07:24, czyli dokładnie dzień po starciu. Teraz przejdźmy do szczegółów tego spotkania.

Górnik Łęczna - Tychy 71 2-0

Na obiekcie Bogdanka Arena odbyło się spotkanie Górnik Łęczna kontra Tychy 71: wynik 2-0

W meczu 17. kolejki I ligi pomiędzy Górnikiem Łęczna a Tychami 71, który odbył się 20 lutego 2024 roku o godzinie 17:00 na Bogdanka Arena, to gospodarze zapewnili sobie zwycięstwo. Górnik Łęczna pokonał rywali 2-0, prowadząc już 1-0 na przerwę. Wynik ten zapewnia im cenne punkty w walce o awans.

Górnik Łęczna vs Miedz Legnica, wynik 0-0

Spotkanie Górnik Łęczna vs Miedz Legnica zakończone wynikiem 0-0 na stadionie Bogdanka Arena

W dniu 16 lutego 2024 roku na Bogdanka Arenie odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Górnika Łęczna i Miedzi Legnica. Pomimo zaciętej rywalizacji i licznych okazji bramkowych, obie ekipy nie zdołały pokonać się nawzajem, a spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem 0-0. Kibice zgromadzeni na stadionie mieli okazję śledzić intensywną grę obu drużyn w ramach 20. kolejki I ligi.

Mecz Wisla Krakow kontra Górnik Łęczna, wynik końcowy 4-0

Spotkanie Wisla Krakow vs Górnik Łęczna, wynik 4-0

W dniu 10 grudnia 2023 roku na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami Wisła Kraków i Górnik Łęczna. Spotkanie to miało miejsce w ramach 18. kolejki I ligi. Po zaciętej rywalizacji Wisła Kraków zwyciężyła 4-0, zdobywając aż trzy bramki po przerwie i zapewniając sobie komfortowe zwycięstwo.

Stal Rzeszów - Górnik Łęczna 3-0

Dnia 2023-11-25 14:00 miał miejsce mecz między Stal Rzeszów oraz Górnik Łęczna - 3-0

Dziś mieliśmy okazję obejrzeć mecz pomiędzy drużynami Stal Rzeszów i Górnik Łęczna. Spotkanie odbyło się na stadionie Stal w ramach 16. kolejki I ligi. Pomimo wyrównanej pierwszej połowy, ostatecznie Stal zdominowała drugą połowę i zwyciężyła 3-0.

Górnik Łęczna vs Polonia Warszawa, wynik 0-0

Górnik Łęczna kontra Polonia Warszawa, wynik spotkania: 0-0

W niedzielnym starciu w ramach 15. kolejki I Ligi, Górnik Łęczna podejmował na własnym boisku drużynę Polonii Warszawa. Obie ekipy zaprezentowały się na wysokim poziomie, ale niestety żadna z nich nie potrafiła przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę. Mecz zakończył się wynikiem 0-0, pomimo szeregu groźnych akcji po obu stronach. Bogdanka Arena była świadkiem zaciętej walki i wyrównanej rywalizacji, która nie przyniosła rozstrzygnięcia. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o szczegółach tego emocjonującego starcia.

Mecz Odra Opole - Górnik Łęczna wynik 0-3

Dnia 2023-11-04 16:30 na obiekcie Stadion Miejski miał miejsce mecz pomiędzy Odra Opole i Górnik Łęczna zakończony wynikiem 0-3

W meczu 14. kolejki I Ligi, który odbył się na Stadionie Miejskim, drużyna Odra Opole podejmowała Górnika Łęczna. Goście dominowali przez całe spotkanie, zdobywając trzy gole już przed przerwą. Wynik nie uległ zmianie do końca meczu, a Odra nie zdołała odrobić strat. Arbitrażem tego meczu zajmował się sędzia, którego imię i nazwisko nie zostały podane.