Piast Gliwice kontra Górnik Łęczna, wynik spotkania - 1-0

 

Po pierwszej połowie spotkania między Piast Gliwice a Górnik Łęczna wynik to 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2022-04-09 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 28. Zmierzyły się Piast Gliwice oraz Górnik Łęczna.

Gole strzelali: K. Wilczek 26' 1-0 T. Hateley

Żółte kartki Piast Gliwice: Tom Hateley 59'

Żółte kartki Górnik Łęczna: Sergiy Krykun 51' Janusz Gol 90'

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Główny sędzia meczu to Jaroslaw Przybyl, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Piast Gliwice zmierzy się już z Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Jagiellonia oraz Warta Poznań natomiast Górnik Łęczna zmierzy się z Radomiak Radom. Następne mecze zagra z drużynami Raków Częstochowa oraz Lech Poznan.

Oddani kibice śledzą potyczki ligi Ekstraklasa. Ciekawe futbolowe drużyny oraz piłkarze jak Tom Hateley Sergiy Krykun nieustannie sprawiają wspaniałym miłośnikom emocje sięgające zenitu. Niesamowite walki między zawodnikami ligowymi zdarzają się niezwykle zajadłe, bardzo rzadko zdarza się definitywnie, iż zmagania przynudzają. Nieustannie obserwujemy wyjątkowe bramki czy asysty, nieprzepisowe sytuacje z faulem zakończone żółtą kartką dodające pikanterii całemu widowisku. To też warto śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Ekstraklasa. Piast Gliwice i Górnik Łęczna i ich udział w Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski.