Spotkanie pomiędzy Górnik Łęczna i Slask Wroclaw dnia 2022-02-11 17:00 na obiekcie Stadion Górnik - wynik 1-1

Dnia 2022-02-11 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Górnik odbył się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 21 pomiędzy Górnik Łęczna a Slask Wroclaw.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Górnik Łęczna oraz Slask Wroclaw zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: Víctor García 43' 1-0 A. Łyszczarz 78' 1-1 R. Pich

Żółte kartki Górnik Łęczna: Jason Lokilo 61' Kryspin Szczesniak 67' Leândro 71' Kryspin Szczesniak 71' Przemysław Banaszak 87'

Żółte kartki Slask Wroclaw: Márk Tamás 57' Dennis Jastrzembski 64'

Czerwone kartki Górnik Łęczna: Kryspin Szczesniak 71'

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Sędzią głównym tego spotkania był Pawel Raczkowski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Górnik Łęczna stawi czoła Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Stal Mielec i Legia Warszawa a Slask Wroclaw z Piast Gliwice. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Lubin i Legia Warszawa.

Coraz częściej zauważamy, że liczna grupa kibiców śledzi poczynania w lidze Ekstraklasa. Fascynujące piłkarskie drużyny i zawodnicy jak Jason Lokilo Márk Tamás nieustannie gwarantują wspaniałym sympatykom wiele przeżyć. Zdarzają się wyjątkowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, brutalne faule zakończone bardzo często pokazaniem żółtej kartki, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zmagania pomiędzy zawodnikami zdarzają się bardzo bezkompromisowe, rzadko okazuje się definitywnie, że są to zmagania nudne. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i oglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi Ekstraklasa. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Górnik Łęczna oraz Slask Wroclaw z ligi Ekstraklasa zapewnia super emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Górnik.